12 червня
Завантажити ще

Фотограф з “Азовсталі” повідомив, що перебуватиме у полоні

Фотограф з “Азовсталі” повідомив, що перебуватиме у полоні
Фото: twitter.com/Kozatsky_D

Дмитро Козацький, відомий фотографіями з "Азовсталі", повідомив, що покинув завод та перебуватиме в полоні. Про це він написав у своєму акаунті у Твіттері 20 травня.

- Ну от і все. Дякую за прихисток Азовсталь - місце моєї смерті і мого життя. Доречі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі, - йдеться у двох твітах бійця з позивним "Орест".

Військова розвідка Великобританії повідомила вранці у п'ятницю, що з "Азовсталі", ймовірно, вийшли близько 1700 українських військовослужбовців. Невідома кількість залишається на заводі у Маріуполі.

У Міноборони України повідомили, що з "Азовсталі" на непідконтрольну Києву територію Донецької області вивезли 53 важкопоранених бійця та ще 211 у стабільному стані для подальшого обміну. Росія заявила, що 1730 українських військовослужбовців із "Азовсталі" здалися в полон. Заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар повідомив, що він і командування знаходяться на заводі. Він зазначив, що продовжується операція, деталей якої він не може розголошувати.