Завантажити ще

Британська розвідка назвала ймовірну кількість українських військовослужбовців, які вийшли з “Азовсталі”

Британська розвідка назвала ймовірну кількість українських військовослужбовців, які вийшли з “Азовсталі”
Фото: REUTERS/Олександр Єрмоченко

З " Азовсталі ", ймовірно, вийшли близько 1700 українських військовослужбовців. Про це йдеться у зведенні військової розвідки Великої Британії.

– Ймовірно, близько 1700 українських солдатів здалися з маріупольського металургійного заводу «Азовсталь». Невідома кількість українських сил залишається на заводі, - йдеться у Твіттері Міністерства оборони вранці 20 травня.

Опір українських сил у Маріуполі вимагає від росіян переоснащення та модернізації, перш ніж їх можна буде передислокувати. Це тривалий процес. Проте російське командування змушене демонстративно досягати оперативних цілей.

- Це означає, що Росія, ймовірно, швидко перерозподілить свої сили без належної підготовки, що загрожує подальшим виснаженням сил, - йдеться у повідомленні.

Якщо Росія захопить Маріуполь, ймовірно, вона перекине свої сили для посилення операцій на Донбасі, уклали у британській розвідці.

Увечері 16 травня до Міноборони України повідомили, що з "Азовсталі" на непідконтрольну Києву територію Донецької області вивезли 53 важкопоранених військових та ще 211 у стабільному стані для подальшого обміну. У четвер увечері заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар опублікував коротке відеозвернення, в якому заявив, що він і командування знаходяться на заводі "Азовсталь". Він зазначив, що триває певна операція, деталей якої він не розголошуватиме. Росія заявила, що 1730 українських військовослужбовців із "Азовсталі" здалися в полон.