Завантажити ще

Зеленський очолив читацький рейтинг TIME найвпливовіших людей 2022 року

Зеленський очолив читацький рейтинг TIME найвпливовіших людей 2022 року
Фото: .instagram.com/zelenskiy_official/

Президент України Володимир Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших людей поточного року від TIME 100. За главу нашої країни проголосувало 5% читачів (понад 3,3 мільйона осіб). У топ-3 також потрапили мільярдер Ілон Маск та прем'єр Британії Борис Джонсон.

- Коли у лютому російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, Зеленський, комік, який не мав політичного досвіду до обрання президентом України у 2019 році, вийшов на світову арену та згуртував лідерів для підтримки України, - наголосило видання.

За генерального директора Tesla і SpaceX Ілона Маск, який опинився на другому місці, свої голоси віддали 3,5% читачів. Буквально у грудні минулого року Маск був названий «Людиною року 2021» за версією журналу TIME за його вплив на «життя на Землі та, можливо, життя поза Землею».

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон посів третє місце із 3,4% голосів. За Джонсоном з 3,2% голосів слідують медичні працівники, які, як і раніше, відіграють важливу роль у боротьбі з COVID-19, що триває. Президент США Джо Байден посів п'яте місце із 3,1% голосів. Повний список TIME100 2022 буде оприлюднено 23 травня.

Володимир Зеленський двічі опинявся на обкладинці TIME. Вперше – грудні 2019 року. Підпис говорив: «Людина посередині. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним та Трампом». Вдруге він став "обличчям обкладинки" у квітні поточного року. Американський журнал присвятив президентові України велику статтю під назвою "Всередині світу Зеленського".