Завантажити ще

В Україні – новий посол США

В Україні – новий посол США
Фото: КЕВІН ЛАМАРК/REUTERS

Сенат США одноголосно затвердив кандидатуру Бріджіт Брінк на посаду посла в Україні. Раніше дипломат обіймала посаду посла США у Словаччині, пише Reuters.

За словами тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін, Брінк «повністю готова до відповідальної роботи і ефективно виконуватиме свої обов'язки».

- Я знайома з пані послом Брінк протягом 15 років, ми разом працювали у Білому домі. Вона просто чудова людина та відмінний посол, з величезним досвідом, зокрема тим, що стосується України. Вона повністю підготовлена, і з першого дня ефективно виконуватиме свою роботу на всі 100%, – розповіла Квін 24-му каналу.

Квін також зазначила, що готова поділитися своїми порадами з Бріджіт Брінк щодо майбутньої важливої роботи. Проте запевнила, що дипломат «і так чудово влаштує роботу і українці чудово з нею співпрацюватимуть».

Сама Брінк на початку травня говорила, що її пріоритет у роботі – просування стратегічних інтересів, які працюватимуть на процвітання, суверенність та демократію України. Вона запевняла, що зробить усе можливе, щоб Росія зазнала стратегічної поразки в її спробах захопити Україну.

Попередньо очікується, що Брінк розпочне роботу посла США в Україні на початку червня.

До цього протягом трьох років в Україні не було офіційно посла США. Призначити Брінк ще 27 квітня офіційно запропонував президент США Джо Байден

Що відомо про Бріджіт Брінк

Бріджіт Брінк - уродженка штату Мічиган. Починала кар'єру дипломата у Сербії. Після цього працювала в Узбекистані та Грузії. Володіє російською та сербською мовами.

Раніше Брінк також працювала старшим радником та заступником помічника секретаря у Бюро з європейських та євразійських справ Держдепу США. Координувала питання, пов'язані зі Східною Європою та Кавказом.

З 2014 до 2015 року Брінк була заступником глави місії в посольстві США в Ташкенті. З 2011 року працювала в Грузії заступником голови місії посольства США в Тбілісі. З 2019-го вона була послом США у Словаччині, а також (з травня 2019 року) – тимчасовим повіреним у справах США в Україні. До неї з 2016 року послом США в Україні була Марія Йованович.

Дипломат віддає перевагу активному відпочинку. Фото: instagram.com/usambslovakia/

Дипломат віддає перевагу активному відпочинку. Фото: instagram.com/usambslovakia/

Бріджіт Брінк у соцмережах

Бріджіт Брінк веде Інстаграм-акаунт @usambslovakia, створений нею у жовтні 2020 року. Має 775 передплатників, проте в акаунті багато цікавих фотографій. Судячи з знімків, Брінк воліє активний відпочинок, концерти та розваги.

Новий 2022 рік дипломат зустріла на словацькому гірськолижному курорті Низькі Татри разом із сім'єю. Минулого року вона каталася на велосипеді, ходила на картинг та грала на барабанній установці свого сина.

Посольство США відновило роботу у Києві 18 травня після тримісячної перерви. Американські дипломати повернулися на колишні робочі місця