13 червня
Завантажити ще

Білецький з "Азова" попросив українців не ділитися думками та інсайдами

Білецький з
Фото: t.me/БілецькийАндрій

Українські захисники продовжують тримати оборону на заводі " Азовсталь ", незважаючи на складну ситуацію у Маріуполі. Про це заявив засновник полку "Азов" Андрій Білецький у своєму телеграм-каналі.

- 82 доби хлопці боролися у неймовірних умовах. Понад 70 діб вони стримували ворога у повному оточенні при величезному чисельному перевазі ворога, при жахливих авіаційних, корабельних, артилерійських бомбардування тощо. В даний час можу сказати, що гарнізон, полк на зв'язку. Я знаю, що там трапляється. Гарнізон на місці, гарнізон зі зброєю в руках, – заявив у своєму зверненні Білецький.

Як зазначив лідер "Нацкорпусу", зараз головне завдання – це врятувати наших захисників із "Азовсталі". Він закликав суспільство не ділитися своїми "інсайдами", які можуть зашкодити бійцям.

- Головне зараз: не нашкодити своїми домислами, ідеями, якими-небудь інсайдами самої операції із порятунку бійців. Тому, у мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на "Азовсталі", або до тих, хто має якісь "секрети", "інсайди" і хоче з усім світом поділитися цими "інсайдами" - залиште їх при собі, як і власні думки, - наголосив він.

За словами Білецького, він постійно перебуває на зв'язку з нашими захисниками і найближчими днями Маріупольський гарнізон надасть необхідну і чітку інформацію про операцію з евакуації військових з "Азовсталі".