13 червня
Завантажити ще

Обмін поранених військових з «Азовсталі» відбудеться після стабілізації їхнього стану

Обмін поранених військових з «Азовсталі» відбудеться після стабілізації їхнього стану
Фото: REUTERS

З вечора 16-го травня з території заводу "Азовсталь" у Маріуполі вивезено 52 поранених захисника. Після того як їхній стан покращиться, українців обміняють на російських військовополонених. Про це у своєму телеграм-каналі написала віце-прем'єр-міністр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

За її словами, спецоперація з порятунку продовжується. До початку евакуації на території заводу було близько 600 українських військових, серед них — десятки поранених.

- На користь збереження життів учора було евакуйовано 52 важкопоранених наших військовослужбовців. Після стабілізації їхнього стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Працюємо над наступними етапами гуманітарної операції. Дасть Бог, все буде гаразд, – написала вона.

Станом на 17 травня відомо, що з "Азовсталі" в окуповану частину Донецької області евакуювали 264 українських військових (53 тяжко поранені для надання медичної допомоги та ще 211 осіб через гуманітарний коридор). Інші захисники Маріуполя ще залишаються там. Це окремий загін спеціального призначення "Азов", 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окремах бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці та тероборона Маріуполя.

Фото
Фото
17 Травня 202200:21