Завантажити ще

Нардеп Шуфрич залишив Україну у статусі багатодітного батька

Нардеп Шуфрич залишив Україну у статусі багатодітного батька
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Народний депутат Нестор Шуфрич від забороненої в Україні партії "Опозиційна платформа - За життя" залишив нашу країну. Про це пише "Молодий Буковинець".

- Народний депутат від проросійської партії "Опозиційна платформа - За життя" Нестор Шуфрич залишив територію України через КПП "Порубне". Низка місцевих депутатів від "ОПЗЖ" ховаються від мобілізації, - заявив у ході прес-конференції голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Як пише "Бабель", Шуфрич поїхав до Угорщини, де перебувають його троє дітей, але до наступного засідання Ради планує повернутися до України.

"Поїхав до трьох малолітніх дітей до Угорщини. У межах чинного законодавства. Повернеться на наступне пленарне засідання Ради", - пише видання, посилаючись на джерело серед депутатів колишньої фракції "ОПЗЖ".

Йдеться про нардепа Нестора Шуфрича, який перебував у партії "ОПЗЖ". Після вторгнення РФ до України РНБО призупинила діяльність партій, що мають зв'язки з Російською Федерацією, - до списку увійшла й партія "ОПЗЖ". У квітні політсила офіційно припинила роботу в парламенті, а на початку травня Рада підтримала заборону діяльності в нашій країні проросійських партій.

БУЛА СПРАВА 

На початку березня навколо Шуфрича вирував скандал. Тоді бійці 206-го батальйону територіальної оборони у Києві затримали народного депутата – фотографував блокпост. Сам же Шуфрич пояснив бійцям ТО, які його затримали, що нічого в його діях немає незаконного – «вийшов сфотографуватися на тлі місцевого пам'ятника».