Завантажити ще

Свириденко анонсувала розширення вільної торгівлі з Канадою найближчими тижнями

Свириденко анонсувала розширення вільної торгівлі з Канадою найближчими тижнями

Війна не повинна перешкоджати розширенню двосторонньої угоди про вільну торгівлю,  послуги та інвестиції України з Канадою, роботу над цим планують завершити найближчими тижнями.

Про це у Facebook повідомила перша віце-прем'єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко за результатами віртуальної зустрічі з міністром міжнародної торгівлі, просування експорту, малого бізнесу та економічного розвитку Канади Мері Енджі.

«Величезним кроком назустріч Україні могло б стати скасування Канадою торгових мит на українські товари, як це зробили ЄС та Великобританія. Це допоможе експортерам збільшити обсяги вивезення продукції і тим самим зміцнить українську економіку та обороноздатність нашої держави», - наголосила Свириденко.

За її словами, незважаючи на відстань, торгівля між країнами розвивається. У 2021 році спостерігався справжній бум українсько-канадської двосторонньої торгівлі – її обсяги зросли більш ніж на 70% і склали 420,7 млн доларів. При цьому експорт товарів з України до Канади зріс у 11 разів.

Свириденко також додала, що Україна розраховує на підтримку Канади у подоланні світової продовольчої кризи, спричиненої умисним блокуванням українського експорту Росією через порти Чорного моря.

Нагадаємо, нещодавно міністр повідомляла про готовність до лібералізації торгівлі з Україною країн-членів Європейської асоціації вільної торгівлі.

 #Канада #ЮліяСвириденко #торгівля #інвестиції

Новини по темі: торгівля Канада