20 червня
Завантажити ще

До Києва 8 травня приїхали прем'єр Хорватії, а також глави парламентів Німеччини та Норвегії

До Києва 8 травня приїхали прем'єр Хорватії, а також глави парламентів Німеччини та Норвегії
Фото: facebook.com/dshmyhal

У Києві у День пам'яті та примирення з візитами перебувають глави парламентів Німеччини та Норвегії, а також прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович.

- Україна говорить з Хорватією однією мовою – мовою цінностей та боротьби за свободу. Обговорили з Прем’єр-міністром Андреєм Пленковичем посилення санкційного тиску на Росію, взаємодію для відновлення нормального життя в деокупованих районах нашої країни. А також Інтеграцію України до ЄС, захист енергетичної свободи Європи. Дякую за змістовні перемовини! – написав Володимир Зеленський.

Президент України також опублікував відео прибуття Пленковича до Офісу президента. Прем'єра Хорватії супроводжувала посол Аніца Джамич. Андрій Пленкович повідомив, що вона залишиться у Києві. Інтерфакс-Україна передає, що після зустрічі політиків пройде прес-конференція.

Президент Бундестагу Бербель Бас зустрілася із прем'єр-міністром України Денисом Шмігалем. Вона повідомила, що Німеччина підтримує вступ України до ЄС. Глава Кабміну подякував за рішення про надання Україні важкої зброї.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і президент Стортинга (парламенту Норвегії) Масуд Гараххані поклали квіти до могили Невідомого солдата та Стіни Пам'яті, таким чином вшанувавши пам'ять загиблих у Другій світовій та російсько-українській війнах.

facebook.com/stefanchuk.official

facebook.com/stefanchuk.official