Завантажити ще

Після Румунії Джілл Байден прибула до Словаччини для зустрічі з українськими біженцями

Після Румунії Джілл Байден прибула до Словаччини для зустрічі з українськими біженцями
Фото: facebook.com/FLOTUS

Джилл Байден прибула до Словаччини, де відвідає центр для українських біженців та дві школи, де навчаються діти з України. Перша леді США також зустрінеться із президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, першою жінкою-лідером країни.

Європейську поїздку дружини американського президента приурочено до міжнародного Дня матері 8 травня. 7 травня Джилл Байден та перша леді Румунії Кармен Йоханніс відвідали в Бухаресті Uruguay School – школу, в якій навчаються українські діти-біженці.

- Моєму колезі-вчителю та першій леді дякую за день у Румунії, сповнений співчуття та надії. Ми не лише поділяємо любов до наших учнів, а й єдині у підтримці українського народу, - написала перша США у своєму Фейсбуці.

Джилл Байден розповіла, що зустрілася у школі зі Світланою, однією з українських матерів, які роблять все для своїх дітей, продовжують бути сильними та стійкими. Як пише CNN, більшість дітей, з якими Байден зустрілася у суботу, хочуть повернутися до України.

Зустріч перших леді США та Румунії Кармен Йоханніс була закритою для преси. Йоханніс, як і Байден, викладач англійської мови. Обидві пообідали у резиденції президента перед тим, як вирушити до школи.

- Ми просто розмовляли як подружки. Я маю на увазі, ми говорили про літературу, Шекспіра, ми говорили про Марка Твена, ми говорили про фізичні вправи, - розповіла дружина Джо Байдена американській пресі.

Ця друга самостійна закордонна подорож першої леді США. У липні вона поїхала до Японії на церемонію відкриття Олімпіади. Джо Байден відвідав українських біженців у польському Жешуві 25 березня.

Джилл Байден та Кармен Йоханніс. Фото: facebook.com/carmenjohannis

Джилл Байден та Кармен Йоханніс. Фото: facebook.com/carmenjohannis