Завантажити ще

ЗМІ: Лавров виступає проти уникання війни та допускає застосування ядерної зброї

ЗМІ: Лавров виступає проти уникання війни та допускає застосування ядерної зброї

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров називає окупацію України геополітичною метою РФ та не вважає війну причиною відмовлятися від її реалізації. Крім того, глава МЗС РФ не виключає застосування проти України тактичної ядерної зброї.
На це вказують аудіозаписи розмов, зроблені під час неформального спілкування Сергія Лаврова з представниками дипломатичного корпусу країн СНД та передані редакції Guildhall українською розвідкою.

"Україна – це досить відома історія, ще Бжезинський сказав, що Росія без України це так, а з Україною – це велика держава. Звичайно, ми не можемо допустити, щоб так відбувалось, щоб війни та бойові дії уникались ціною постійних геополітичних поступок", — заявив Лавров.

У відповідь на процитоване питання можливості застосування РФ ядерної зброї, міністр закордонних справ РФ не виключив застосування ядерної зброї надалі, підкресливши, що звичайним озброєнням Росія воює тільки на даному етапі.

"Ми ведемо нашу операцію традиційними методами. На цьому етапі традиційними методами. За правду матку", - саркастично заявив глава МЗС РФ.

Раніше Guildhall публікували запис іншої частини неформального спілкування Сергія Лаврова з представниками дипломатичного корпусу країн СНД, де глава МЗС РФ, який нещодавно зробив низку антисемітських заяв, відкрито захоплюється нацистською Німеччиною.