Завантажити ще

Членство Ковальова у “Слузі народу” призупинили – невідомо, що робить у Херсоні

Членство Ковальова у “Слузі народу” призупинили – невідомо, що робить у Херсоні
Фото: facebook.com/Олексій Ковальов - народний депутат

Членство народного депутата Олексія Ковальова у фракції "Слуга народу" призупинено. Про це 28 квітня заявили лідер однойменної партії Олена Шуляк та перший заступник голови фракції Андрій Мотовиловець. Причиною для рішення стало те, що Ковальов перебуває у тимчасово окупованому Росією Херсоні.

Керівництво “Слуги народу” звернулося до Генпрокурора та голови СБУ з проханням порушити кримінальну справу.

"Поведінка Олексія Ковальова та випадки його спілкування із окупаційними військами викликають підозру у здійсненні ним державної зради", - йдеться на сайті "СН".

Шуляк та Мотовиловець зазначили, що Ковальов не відвідує пленарні засідання Верховної Ради, адекватних пояснень керівництву фракції не дає.

Олексій Ковальов потрапив до Верховної Ради, вигравши вибори у 186-му виборчому окрузі. Наприкінці 2021 року став власником «4 каналу», який був опозиційним до чинної влади. Наразі канал транслює загальнонаціональний телемарафон, а журналісти не отримують зарплату з лютого.

27 квітня Ковальов дав інтерв'ю «Бабелю». Він розповів, що 28 лютого вирішив повернутися до Херсонської області, оскільки у найближчі дні засідань Верховної Ради не було. Він звинуватив голову обласної ради та депутатів у тому, що вони “у перший день виїхали з Херсона”. Він же наразі розвозить гуманітарну допомогу по області. За словами парламентаря, керівництво “Слуги народу” та Верховної Ради з ним не зв'язувалося, не питало “як справи, чи живий-здоровий”. Олексій Ковальов підтвердив, що його вилучили із партійних чатів.