Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кім Чен Ин заявив, що КНДР зміцнить свої ядерні сили

Кім Чен Ин заявив, що КНДР зміцнить свої ядерні сили
Фото: KCNA/REUTERS

Північна Корея ще більше зміцнить свій ядерний потенціал. Про це лідер КНДР Кім Чен Ин заявив на параді, присвяченому 90-річчю Корейської народної армії, пише Yonhap з посиланням на офіційне Центральне інформаційне агентство Кореї.

Політик запевнив, що країна нарощуватиме потенціал "найшвидшими темпами" і що КНДР "ретельно підготується, щоб у будь-який час змогла вдатися до ядерного стримування".

- Наша основна місія щодо ядерної енергетики – стримування війни, але наша ядерна зброя не може бути обмежена виключно рамками запобігання війні… - наголосив Кім Чен Ин.

Він також попередив, що будь-які сили, які прагнуть військової конфронтації, «перестануть існувати», а Північ "ретельно підготовлена" до виконання своєї місії ядерного стримування у будь-який час.

Заяви Кім Ір Чена були зроблені на параді на честь роковин Корейської народної армії (була створена засновником країни Кім Ір Сеном у 1932 році). КНДР зазвичай проводила такі паради у річницю народження засновника країни Кім Ір Сена 15 квітня, у річницю заснування правлячої Робочої партії 10 жовтня або у день заснування країни 9 вересня.

Нинішній парад пройшов на тлі загострення напруженості на Корейському півострові та побоювань, що Північ може провести ядерне випробування після того, як минулого місяця вона провела випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети, ознаменувавши свій перший випробувальний пуск із 2017 року.

Тим часом увесь світ наразі стежить за переміщенням ядерної зброї Росії. Ситуація погіршала після нападу РФ на Україну.

Новини по темі: КНДР ядерна програма