Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Лавров заявив, що переговори України та Росії "застопорилися", а делегації країн провели черговий раунд

Лавров заявив, що переговори України та Росії
Фото: vedomosti.ru

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що переговорний процес України та Росії просувається повільно і відповіді від Києва на останні пропозиції Москва не отримала. Про це пише "ТААС".

- Ми вели переговори, наразі вони застопорилися, тому що днів п'ять тому чергова пропозиція, яку ми передали українським переговорникам і яка була сформульована з урахуванням їхніх коментарів, що надійшли на той момент, залишається без відповіді. Коли запитали президента Зеленського, як він ставиться до цього чергового варіанту російських пропозицій, він сказав, що "ми нічого не отримували". Не мені судити, як він володіє ситуацією, але це просто характеристика того, де цей процес під назвою "переговори", - заявив Лавров.

За його словами, російська сторона не веде переговори щодо гарантій безпеки та не впливає на перелік країн, які Україна бачить своїми гарантами безпеки.

Тим часом глава делегації України Давид Арахамія повідомив "Українській правді", що переговори української та російської делегацій продовжуються в онлайн-форматі. Останні раунди діалогу відбулися 21 та 22 квітня. Про те, що між головами російської та української делегацій пройшло кілька тривалих розмов, підтвердив і голова російської делегації Володимир Мединський у своєму телеграм-каналі, але подробиць не уточнив.