Завантажити ще

У Верховній Раді на базі тимчасово забороненої фракції ОПЗЖ створили депутатську групу

У Верховній Раді на базі тимчасово забороненої фракції ОПЗЖ створили депутатську групу
Фото: boyko.org.ua

У Верховній Раді замість фракції партії « Опозиційна платформа – за життя » створили депутатську групу "Платформа за життя та мир". Про це повідомили " Українські новини " із посиланням на прес-службу групи. Лідером став Юрій Бойко, який був співголовою фракції ОПЗЖ.

До складу “Платформи за життя та мир” увійшли 25 народних депутатів. За даними редакції, до неї не включили Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича, Вадима Столара та орієнтованих на них народних депутатів.

У коментарі для ЗМІ Бойко заявив, що до депутатської групи увійшли "проукраїнські народні обранці, які готові працювати для захисту України, допомоги людям та повоєнного відновлення нашої країни". Згідно з інформацією Олексія Гончаренка з “Європейської солідарності”, у групі опинилися Олег Волошин, Олександр Колтунович, Сергій Льовочкін, Михайло Папієв, Олександр Пузанов, Григорій Суркіс, Нестор Шуфрич, Юлій Іоффе, Олександр Качний, Григорій Мамка, Василь Німченко, Микола Скорик, Наталія Королівська та Юрій Солод.

За даними ЗМІ, Олег Волошин, Наталія Королевська, Сергій та Юлія Льовочкіни покинули країну ще до вторгнення Росії до України. 24 березня Великобританія наклала на Волошина антиросійські санкції, а 15 березня ГБР повідомило, що в рамках обшуків у нардепів ОПЗЖ у нього знайшли пістолет. 23 березня ГБР заявило, що 26 лютого митники випустили Григорія Суркіса за кордон без перевірки та декларування.

t.me/yzheleznyak

t.me/yzheleznyak

20 березня президент Володимир Зеленський повідомив, що РНБО зупинила діяльність кількох політичних партій під час воєнного стану. Окрім ОПЗЖ, це «Партія Шарія», «Опозиційний блок», Соціалістична партія України. Роботу фракції ОПЗЖ призупинили 14 квітня на основі указу президента на виконання рішення РНБО. Ще до цього, 15 березня, Вадим Столар, Олександр Фельдман та Тетяна Плачкова оголосили про вихід із фракції.