8 червня
Завантажити ще

Путін скасував штурм "Азовсталі": Недоцільно

Путін скасував штурм
Фото: кадр з t.me/breakingmash

Глава Міноборони РФ Сергій Шойгу запевнив Путіна, що Маріуполь був узятий російськими військовими. При цьому він додав, що бійці «Азова» перебувають у промисловій зоні «Азовсталі», і запропонував взяти їх штурмом, на що піде «три-чотири дні». У відповідь Путін наказав скасувати штурм, пише "РИА Новости".

- Пропонований штурм промзони "Азовсталі" вважаю недоцільним. Наказую скасувати. Це той випадок, коли ми маємо думати про збереження життя та здоров'я наших солдатів, - заявив президент РФ.

Він пояснив свої слова тим, що «не треба лізти у катакомби та повзати там під землею промисловими об'єктами». У відповідь рекомендував заблокувати промислову зону так, щоб муха не пролетіла.

Маріуполь оточений російськими військовими з початку березня. У місті все ще перебувають близько 100 тисяч мирних громадян, які увесь цей час змушені рятуватися від обстрілів у підвалах та бункерах. Напередодні РФ уперше дала добро на евакуацію людей. Проте 20 квітня із 90 автобусів змогли вирватися лише 4. Вони їдуть до Запоріжжя.