24 травня
Завантажити ще

Starlink відкриє представництво в Україні

Starlink відкриє представництво в Україні
Фото: t.me/zedigital

Американська компанія Starlink відкриє представництво в Україні. Про це у своєму телеграм-каналі вдень у вівторок, 19 квітня, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Наразі Україну вже майже неможливо представити без сучасної технології Starlink. І ця технологія стане ще доступнішою для українців. Адже сьогодні ми отримали чергову позитивну новину - Starlink розпочав роботу над відкриттям представництва в Україні!" - написав він.

Федоров додав, що доручив відповідним органам, щоб процедури з атестації, вимірювань та надання частот пройшли якнайшвидше.

Віце-прем'єр зазначив, що нині понад десять тисяч станцій допомагають ЗСУ бути на зв'язку та реалізовувати спеціальні операції, а також підтримують роботу критичних енергетичних і телекомунікаційних об'єктів, закладів охорони здоров'я та навіть посівну кампанію.

Вранці у Держспецзв'язку повідомили, що в Україні немає штучної заборони та обмежень у користуванні інтернетом Starlink. Однак для того, щоб усі отримали доступ до супутникового інтернету, потрібно зачекати. Масове використання супутникового інтернету Starlink може впливати на роботу радіорелейного обладнання українських військових.

Михайло Федоров після вторгнення Росії до України звернувся до засновника компанії Ілона Маска із проханням надати Starlink. Перші 500 станцій із безкоштовним прошивкою під Україну прибули за тиждень.