Завантажити ще

Зеленський заявив, що Україна не віддасть Росії Донбас заради завершення війни

Зеленський заявив, що Україна не віддасть Росії Донбас заради завершення війни
Фото: Офіс Президента

Україна не відмовлятиметься від частини території на сході країни, щоб покласти край війні з Росією, а битва на Донбасі може змінити хід усієї війни. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу CNN.

- Україна не має гарантій, що Росія не спробує знову захопити Київ, якщо вона зможе захопити Донбас. Тому для нас дуже важливо не допустити їх, стояти на своєму, бо ця битва – вона може вплинути на перебіг усієї війни, – пояснив Зеленський.

Як зазначив президент, він не довіряє російським військовим та російському керівництву. У зв'язку із цим не виключено, що у разі захоплення Донбасу вони можуть знову спробувати взяти столицю.

- Тому ми розуміємо, що те, що ми їх відбили, і вони пішли, і вони тікали від Києва – з півночі, з Чернігова і з цього напрямку – це не означає, що якщо їм вдасться захопити Донбас, вони не прийдуть далі до Києва, – зазначив він.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що Донбас є "мішенню" для Росії і битва, яка там планується - стане найважчою. Глава держави наголосив, що Росія стягує свої війська на Донбас з усіх напрямків, а те, як розвиватимуться події у регіоні, вплине на перебіг усієї війни.