23 вересня
Завантажити ще

Зеленський: Переговори України та Россії можуть завершитися підписанням двох договорів

Зеленський: Переговори України та Россії можуть завершитися підписанням двох договорів
Фото: president.gov.ua

У ході переговорів Україна та Росія можуть підписати два документи – договір про гарантії безпеки для України та пряму угоду між країнами. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, передає "РБК-Україна ".

- За словами Зеленського, зрештою можуть з'явитися два документи: один за гарантіями безпеки для України, другий - безпосередньо угода між Україною та РФ, - зазначає видання.

Президент наголосив, що таке рішення можуть ухвалити сторони, оскільки представники не всіх країн готові вести переговори з Москвою після військових злочинів їхніми військами під Києвом.

- РФ хотіла б бачити один договір, куди все увійшло, але не всі країни готові сидіти з росіянами за одним столом після Бучі, Бородянки, - повідомив Зеленський.

Переговори між Україною та Росією продовжуються онлайн у форматі робочих груп. Очна зустріч української та російської делегацій востаннє відбулася 29 березня у Стамбулі. Сторони обговорюють можливість підписання угоди про нову систему гарантії безпеки, згідно з якою підписані країни гарантують протягом кількох днів надати допомогу Україні у разі військової агресії.