Завантажити ще

Маляр: Росія не залишає планів захопити всю Україну, зокрема Київ

Маляр: Росія не залишає планів захопити всю Україну, зокрема Київ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російська влада не відмовилася від своїх планів захопити всю Україну, у тому числі Київ. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі всеукраїнського національного марафону, повідомляє УНІАН.

– У нас триває гаряча фаза війни. Росія не залишає своїх планів захопити всю Україну, зокрема Київ, якщо дивитися у глобальному задумі, то це все лягає. Якщо говорити про помсту, то вони, в принципі, нас знищують, наш опір їх дратує. Можна назвати це помстою, можна інакше. Робити остаточні висновки в той момент, коли триває гаряча фаза війни, складно. Але однозначно можна сказати, якщо порівнювати, що Росії вдалося зробити і що ЗСУ вдалося не допустити, то, безперечно, перевага на боці ЗСУ, - зазначила вона.

За словами Маляра, ознаки підготовки РФ до нового наступу є на сході України.

- Вони накопичують військову техніку та особовий склад навколо кордонів, на тих територіях, де вони тимчасово намагаються закріпитись, тимчасово їх зайняли. Вони підтягують медичну інфраструктуру, харчові продукти, інфраструктуру, яка потрібна для забезпечення військ, - сказала Маляр.

Раніше Зеленський розповів, що з початку повномасштабного російського вторгнення Україна втратила від двох із половиною до трьох тисяч українських військових.