Завантажити ще

У Медведчука та Марченко заарештували 32 квартири, 23 будинки, 26 машин та моторну яхту

У Медведчука та Марченко заарештували 32 квартири, 23 будинки, 26 машин та моторну яхту
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

У Віктора Медведчука після затримання при спробі втекти з України заарештували частину майна. Про це повідомило Державне бюро розслідувань. Серед заарештованого – 32 квартири, 23 будинки, 26 автомобілів, 30 земельних ділянок, 17 паркувальних місць та моторна яхта.

"13 квітня Личаківський районний суд Львова за поданням Державного бюро розслідувань та Офісу Генерального прокурора арештував ще 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко", - йдеться на сайті ДБР.

Також заарештували частки у статутних капіталах у 25 компаніях, бенефіціарними власниками яких є Медведчук чи Марченко. У бюро зазначили, що до затримання народного депутата у нього було заарештовано яхту та інше нерухоме майно.

СБУ затримала Віктора Медведчука 12 квітня. За інформацією спецслужби, народний депутат спробував утекти до Придністров'я. До початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну він перебував під домашнім арештом у "вугільній справі". 18 березня Личаківський районний суд Львова дозволив взяти Медведчука під варту.