Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Ірина Кармелюк пішла з прес-служби Верховної Ради після 20 років роботи у парламенті

Ірина Кармелюк пішла з прес-служби Верховної Ради після 20 років роботи у парламенті
Фото: facebook.com/karma.ir/facebook.com/yan.dobronosov

Керівник прес-служби Апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк пішла з посади після 20 років роботи у парламенті. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

- До побачення, Прес-служба Апарату Верховної Ради України… Майже 20 років я присвятила непростій роботі на цій ниві. Майже 27 – загалом державній службі. 12 років з них працювала заступницею керівника Прес-служби, майже сім – керівницею, - написала Кармелюк.

Ірина Кармелюк зазначила, що за цей час її роботи в парламенті відбулися дві революції та війна, а також змінилося десять голів парламенту. Кількість акредитованих у Верховній Раді журналістів зросла зі 100 до 3,5 тисяч. Кармелюк повідомила, що вирішила піти з особистих причин.

- Дуже важко приймати таке рішення – піти з роботи, яка склала третину власного життя. Але все треба робити вчасно. Ще потребують моєї підтримки власні дорослі діти, які виросли між маминими відрядженнями і бескінечною понаднормовою роботою, а тепер мають своїх маленьких немовлят. Потребує уваги і моє здоров’я, над яким я нещадно знущалася все життя, - уклала вона.

Своїм колегам Ірина Кармелюк побажала добра, добрих новин та мирного неба. За роботу Кармелюк у коментарях їй подякували десятки журналістів, народних депутатів та колег. Серед них екс-нардепи Ольга Червакова та Олексій Рябчин, екс-прес-секретар “Голосу” Ярема Дух, нардепи Микола Княжицький, Ірина Геращенко, журналістка Ірина Ромалійська та інші.

Новини по темі: Верховна Рада прес-служба