19 червня
Завантажити ще

У Маріуполі сотням морпіхів вдалося вийти з оточення ворога

У Маріуполі сотням морпіхів вдалося вийти з оточення ворога
Фото: t.me/arestovichoff

Підрозділ миколаївської 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Бєлінського зміг вийти з оточення російських окупантів у Маріуполі. Про успішну операцію заявив у своєму Телеграм-каналі радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

- Підрозділ зміг вийти з оточення ворога та з'єднатися з полком «Азов». "Вийти вдалося декільком сотням морських піхотинців, у тому числі й пораненим", - наголосив він.

Маріуполь оточений ворогом із початку березня. Російські окупанти заблокували місто, створивши у ньому гуманітарну катастрофу. Президент Володимир Зеленський заявив, що для розблокування Маріуполя Україна не має достатньої кількості зброї. Глава держави закликав країни-партнери допомогти Києву у розблокуванні українського міста.

Через оточення міста військовими РФ Зеленський дозволив бійцям залишити Маріуполь і врятувати свої життя, але ті відмовилися і заявили, що захищатимуть мирних людей до останнього. 12 квітня радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що влада і керівництво ЗСУ шукають можливість допомогти нашим захисникам, але поки що не можуть публічно розкривати свої плани.