Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський заявив, що Україні не вистачає зброї для розблокування Маріуполя

Зеленський заявив, що Україні не вистачає зброї для розблокування Маріуполя
Фото: Скриншот с видел t.me/OP_UA

Україна все ще залежить від постачання зброї від країн-партнерів, яка дозволила б зупинити агресію Росії, а також звільнити Маріуполь від ворога. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до народу.

- На жаль, ми не отримуємо стільки зброї, скільки необхідно, щоб якнайшвидше закінчити цю війну. Аби повністю знищити ворога на нашій землі. І щоб виконати ті завдання, які очевидні для кожної нашої людини. Зокрема, щоби розблокувати Маріуполь. Якби ми отримали літаки та достатньо важкої бронетехніки, необхідну артилерію, ми могли б це зробити. Але..., – повідомив президент.

Як зазначив Зеленський, Києву доводиться домовлятися та постійно переконувати країни про надання зброї нашій країні. А тим часом російські окупанти продовжують вбивати українців.

- Досі доводиться про це домовлятися. Досі доводиться переконувати. Досі доводиться вичавлювати потрібні рішення. Упевнений, що ми отримаємо майже все, чого потребуємо. Але йде не тільки час. Втрачаються життя українців. Життя, яке вже не повернути, - сказав він.

Глава держави наголосив, що в історії назавжди залишиться відповідальність і тих, хто досі тримає потрібну Україні зброю на складах. За його словами, також в історії залишиться подяка України тим державам та політикам, які не зволікали та "не торгувалися", а реально допомогли нашій країні.