Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кличко просить людей не повертатися до Києва, а в області запровадили тривалу комендантську годину

Кличко просить людей не повертатися до Києва, а в області запровадили тривалу комендантську годину
Фото: Скриншот з відео t.me/vitaliy_klitschko

Мер Києва Віталій Кличко не рекомендує городянам повертатися до столиці щонайменше до кінця тижня. Про це він заявив у ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Якщо у вас є можливість, на кілька днів відкладіть ваше повернення до міста Києва. Прохання ще до кінця цього тижня відкласти повернення. Потім ми зможемо вже ясно сказати, – сказав Кличко.

За його словами, у передмісті Києва російські окупанти залишили багато снарядів, також у столиці утруднений рух через велику кількість блокпостів.

- Незважаючи на те що наша протиповітряна оборона працює досить ефективно, ми не виключаємо, що ще може бути обстріл ракетами столиці України, - зазначив мер Києва.

Тим часом голова Київської ОДА Олександр Павлюк повідомив, що у Броварському, Вишгородському та Бучанському районах вводиться посилена комендантська година терміном на дві доби.

"У населених пунктах Броварського, Вишгородського та Бучанського районів, які перебували під російською окупацією та були звільнені українськими силами оборони, комендантська година посилена! На території цих міст та сіл обмеження діятимуть з 21:00 2 квітня до 6:00 5 квітня", - написав він у своєму Телеграм-каналі.

Як зазначив Павлюк, у цей час місцевим жителям заборонено виходити на вулиці – покинути свої будинки вони зможуть лише під час сигналу тривоги, щоб перейти до укриття. Також місцева влада закликала поки що не повертатися до цих районів людей, які виїхали через бойові дії. Глава ОДА наголосив, що таких заходів було вжито для зачистки та розмінування території.