Завантажити ще

Зеленський назвав зрадниками двох начальників із СБУ та позбавив їх генеральських звань

Зеленський назвав зрадниками двох начальників із СБУ та позбавив їх генеральських звань
Фото: Скріншот із відео t.me/OP_UA

Президент Володимир Зеленський позбавив звань двох генералів – начальника головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України Андрія Наумова та начальника УСБУ у Херсонській області Сергія Криворучка. Про це глава держави повідомив у своєму зверненні.

- Зараз ухвалено ще одне рішення щодо антигероїв, зараз я не маю часу займатися всіма зрадниками. Але поступово всі вони отримають покарання. Тому вже більше не генерал екс-начальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович та екс-начальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович, - заявив Зеленський.

За його словами, всі офіцери, які порушують присягу щодо захисту нашої держави, її свободи, незалежності, будуть позбавлені вищих військових звань.

- Ті військовослужбовці вищого офіцерського складу, яким щось завадило визначитися, де їхня батьківщина, які порушують військову присягу, дану на вірність українському народу щодо захисту нашої держави, її свободи та незалежності, неодмінно будуть позбавлені згідно зі статтею 48 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, військових звань. Випадковим генералам з нами не по дорозі, - наголосив президент.

Як зазначив Зеленський, на справжніх героїв із СБУ чекає така ж абсолютна подяка, як і кожному, хто щиро захищає нашу державу. Український лідер зазначив, що серед українських захисників справді є багато героїв.