26 березня
Завантажити ще

У Канаді парламент підтримав безвіз з Україною

У Канаді парламент підтримав безвіз з Україною
Фото: facebook.com/canadaua/

У Канаді більшість членів федерального парламенту підтримали негайне скасування візового режиму з Україною. Про це йдеться у звіті Постійного комітету парламенту.

- Ми закликаємо уряд Канади... запровадити безвізовий режим поїздок з України до Канади, зокрема швидко надаючи електронний дозвіл на поїздки, - йдеться у звіті.

Депутати також рекомендують уряду "збільшити кількість персоналу, щоб затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через нинішню гуманітарну кризу".

У прийнятому документі уряд також закликає "підтримати українців та інших мешканців країни, які постраждали від конфлікту".

– Ми засуджуємо неспровокований напад на Україну за наказом президента Росії Володимира Путіна, що відверто порушує міжнародне право, – наголошується у звіті.

Рішення про візовий режим входить до компетенції уряду. Законодавці водночас можуть висловити політичну підтримку та звернутися до виконавчої влади із запитом на розгляд такого питання.

На даний момент у Канаді діє спрощений режим поїздок для громадян України, однак вони мають отримати візу, перш ніж вирушати до цієї країни.

Війна в Україні триває 35-й день. Напередодні російські війська відступили від Києва, проте у Генштабі та Пентагоні впевнені, що це не деескалація, а просте переміщення.