Завантажити ще

Групу експертів, яку створять для аналізу ефективності санкцій проти РФ, очолить Єрмак

Групу експертів, яку створять для аналізу ефективності санкцій проти РФ, очолить Єрмак
Фото: president.gov.ua

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров пояснив, навіщо влада створює групу експертів для аналізу ефективності санкцій проти Росії. За його словами, деякі обмеження, запроваджені країнами, були декоративними та неефективними, у зв'язку з чим було ухвалено таке рішення.

- Ми помітили, що деякі санкції були декоративними, деякі неефективними, деякі такими, що їх можна було оминати. Тому вирішили створити міжнародну експертну групу, яка відслідковуватиме такі слабкі місця, - повідомив Никифоров у коментарі "КП" в Україні".

За словами спікера, цю групу, до якої увійдуть як українські, так і міжнародні експерти, очолить голова офісу президента Андрій Єрмак.

- Керівник групи – Андрій Єрмак. Остаточного переліку учасників ще немає, але вони працюватимуть на волонтерських засадах, - наголосив він.

Про створення групи експертів, які займатимуться аналізом застосованих країнами санкцій проти Росії, уперше повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні 28 березня. За його словами, метою групи буде робота санкцій так, як це й замислювалося, без можливості їх оминути.