5 червня
Завантажити ще

Ердоган проведе переговори з делегаціями України та РФ до їхньої зустрічі

Ердоган проведе переговори з делегаціями України та РФ до їхньої зустрічі

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що проведе коротку зустріч із делегаціями України та Росії до того, як розпочнуться переговори. Про це пише турецьке видання " АА ".

- Зустріч делегацій Росії та України у Стамбулі завтра. Перед зустріччю ми також зустрінемося з делегаціями та проведемо коротку зустріч, – повідомив турецький лідер.

Як зазначив Ердоган, паралельно він також підтримує зв'язок із президентом Володимиром Зеленським та російським лідером Володимиром Путіною. За його словами, розмови з колегами відбуваються у позитивному напрямку.

- Я можу сказати, що телефонна розмова, яку ми підтримуємо з Путіним і Зеленським, йде в позитивному напрямку, - зазначив він.

Переговори між Україною та Росією розпочалися у білоруському Гомелі 27 лютого. 14 березня делегації країн зустрілися вдруге у Біловезькій пущі. Після цього діалог продовжився у відеоформаті. В Офісі президента стверджують, що в переговорах є певний прогрес, але загалом просування поки що не таке, як би хотілося українській стороні.

27 березня під час відеозустрічі делегації України та РФ ухвалили рішення провести раунд переговорів у очному форматі. Зустріч відбудеться у Стамбулі 29 березня.