Завантажити ще

Арестович заявив, що війська РФ підуть за трьома напрямками: зона ООС, Маріуполь та Херсон

Арестович заявив, що війська РФ підуть за трьома напрямками: зона ООС, Маріуполь та Херсон
Фото: Liga.net

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович дав свій прогноз щодо подальшого вторгнення Росії в Україну. В ефірі " Фейгін Live " він заявив, що ворог переходить до "другої фази спеціальної операції" і спрямовує свої сили на Донбас.

- Швидше за все, вони почнуть перекидання військ з інших напрямків на Донбас. І з-під Києва, і Чернігова, і Харкова, і Сум та інших міст... І спробують зосередити там зусилля, протягом тижня-двох... спецоперації» та на початку другої – «звільнення Донбасу», - заявив Арестович.

За його словами, у російських окупантів зараз буде три завдання. Радник голови ВП вважає, що для ворога важливо утримати Херсон, повністю окупувати Маріуполь та оточити зону ООС.

- У них тепер три завдання: оточити наші війська у зоні ООС, повністю окупувати Маріуполь та утримати Південь. Якщо вони Херсон втратять, то обрушиться вся їхня Маріупольська окупація. І це все. Захоплення Києва, Харкова, Одеси не буде, – зазначив він.

Вторгнення Росії в Україну розпочалося 24 лютого. Тоді російські війська почали бомбардувати українські міста, застосовуючи важку артилерію та інше озброєння. На сьогодні ворогові не вдалося досягти своїх цілей, низка регіонів дали відсіч противнику, а в інших - точаться запеклі бої. Українські захисники тримають оборону нашої країни та народу, внаслідок чого Росія зазнала значних втрат.