Завантажити ще

Силовики провели обшук у політтехнолога Погребинського, якого називають другом Медведчука

Силовики провели обшук у політтехнолога Погребинського, якого називають другом Медведчука
Фото: pravda.com.ua

У київській квартирі на Ярославовому валу, якою користується політтехнолог Михайло Погребинський, проводять обшуки правоохоронці. Про це пише " Українська правда ".

- Погребинський довгий час підтримує товариські стосунки з кумом президента РФ нардепом-втікачем Віктором Медведчуком. У столичній прокуратурі УП підтвердили інформацію про обшуки, проте без подробиць - "Слідчі дії продовжуються", - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, слідчі підозрюють, що ГО "Київський центр політичних досліджень та конфліктології", який очолює Погребинський, на постійній основі вивчала настрої українців, які надалі передавались Росії для планування політики щодо України.

- Під час обшуку у Погребинського були виявлені сфальшовані результати опитування, де нібито 46% українців підтримують президента РФ Володимира Путіна, - повідомив у своєму Фейсбуці Сеяр Куршутов.

За даними правоохоронців, організація Погребинського могла передавати в РФ аналітику з приводу найбільш значущих подій в Україні, а сам політтехнолог готував і передавав до РФ поради з інформаційних спецоперацій проти України.