26 вересня
Завантажити ще

Єрмак закликав країни офіційно визнати Росію державою-терористом

Єрмак закликав країни офіційно визнати Росію державою-терористом
Фото: president.gov.ua

Москва надіслала російські війська для нападу на Україну з метою знищення нашої країни. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак під час брифінгу, закликавши світ офіційно визнати Росію країною-терористом.

- Я закликав партнерів: настав час визнати Російську Федерацію державою-терористом. Офіційно. Час визнати Збройні сили Російської Федерації терористичної організацією. Настав час визнати їх злочинною організацією, - заявив Єрмак за підсумками виступу на Atlantic Council.

За його словами, війська РФ руйнують українські міста разом з людьми не лише через технічну відсталість та нестачу високоточних боєприпасів, а з метою "викликати жах". Незважаючи на дії ворога, Україна не має наміру поступатися Росією ні територіями, ні суверенітетом.

- По війні нас не влаштує жодна конфігурація, яка ставить під загрозу суверенітет та територіальну цілісність України. Нас не влаштує компроміс на російських умовах. Жертва агресії не має платити за мир. Час платити агресору. Ми закликаємо до посилення режиму санкцій. До ембарго на російські енергоносії, – сказав він.

Як зазначив глава Офісу президента, зараз важливо, щоб країни-партнери не зупинялися, а продовжували посилювати санкції проти Москви. Єрмак зазначив, що світ має скоротити економічний потенціал Росії якнайшвидше, щоб у неї не залишилося резервів для продовження війни проти нашої держави.