Завантажити ще

Зеленський присвоїв звання "Місто-герой" Ірпеню, Бучі, Охтирці та Миколаєву

Зеленський присвоїв звання
Фото: t.me/OP_UA

Ще чотири міста України присвоєно звання "Місто-героїв". Почесних звань удостоїлися Буча та Ірпінь на Київщині, Миколаїв та Охтирка на Сумщині. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

- Присвоєно почесні звання "Міста-героя" ще чотирьом містам - Буча, Ірпінь, Охтирка, Миколаїв. Ви знаєте, підписавши ці укази, я відчув, що насправді варто було б відзначити нагородами та привласнити звання героїв мільйонам наших людей. Саме вам – усім українцям та українкам, які роблять все, що можуть для нашої перемоги, для нашого світу – там, де вони є, – заявив Зеленський.

Також президент підписав укази про присвоєння звань "Герой України" 7 військовослужбовцям Нацгвардії, з них 5 воїнів отримали нагороди посмертно. Державними нагородами Зеленський відзначив 240 нацгвардійців, 119 військовослужбовців ЗСУ, 14 керівників місцевих громад та 31 медпрацівника.

На початку березня президент Володимир Зеленський присвоїв звання "Місто-герой" шести українським містам, які героїчно боролися за свої території. Почесних звань удостоїлися Харків, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Біла Церква та Волноваха. Тоді ж президент відзначив орденами Богдана Хмельницького глав 6 ОДА, а мерів 7-ми міст – Орденами Мужності.