30 вересня
Завантажити ще

Командири ставлять російським окупантам завдання закінчити війну до 9 травня

Командири ставлять російським окупантам завдання закінчити війну до 9 травня
Фото: facebook.com\Міноборони України

Серед особового складу збройних сил РФ, які вторглися в Україну, постійно проводиться пропагандистська робота, яка нав'язує думку, що війну в Україні необхідно завершити до 9 травня 2022 року. Про це 24 березня повідомляє у своєму зведенні український Генштаб.

Але день за днем окупанти зазнають втрат, несумісних із виконанням цього пропагандистського завдання (зрозуміло, що російський культ перемоги з девізом "Можемо повторити" вимагає саме такого сценарію). Як приклад - сьогодні у Харківській області батальйонно-тактична група зі складу 59-го танкового полку Західного військового округу, що діяла у напрямку Харкова, потрапила під вогонь української артилерії. Зведеному підрозділу завдано значної шкоди у живій силі та техніці.

За даними Генштабу, переважна більшість медичних установ РФ у населених пунктах неподалік території України, зайняті пораненими військовослужбовцями збройних сил російської федерації, які брали участь у війні з Україною та мали бойові зіткнення з підрозділами Сил оборони.

У тимчасово окупованій автономній республіці Крим у розташуванні 126-ї окремої бригади берегової оборони відбулася прощальна церемонія одночасно з близько 100 загиблими особами зі складу частини. Також подібні заходи нещодавно відбулися і в матроському клубі Севастополя, де прощалися із загиблими у війні проти України морськими піхотинцями Чорноморського флоту.

У терміновому порядку ворог вживає заходів для відновлення боєздатності військових частин повітрянодесантних військ, які зазнали критичних втрат як у живій силі, так і в бойовій техніці. А в невизнаній Придністровсько-молдавській республіці російськими кураторами місцевої влади поширюються чутки про втягування Придністров'я у війну з Україною.

Незважаючи на значні втрати та деморалізований особовий склад, ворог продовжує знищення інфраструктури мирних міст та сіл України, грубо порушуючи правила ведення війни та нехтуючи виконанням вимог Міжнародного гуманітарного права.