Завантажити ще

У ВРУ підтвердили, що міністр агрополітики Роман Лещенко подав у відставку

У ВРУ підтвердили, що міністр агрополітики Роман Лещенко подав у відставку
Фото: Сало Віталій/УНІАН

Верховна рада України отримала заяву про відставку від голови Міністерства аграрної політики Романа Лещенка. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Про те, що Лещенко йде з посади, стало відомо напередодні увечері. Політик уже оголосив про своє рішення співробітникам. За даними « Економічної правди », після того, як Рада проголосує за його відставку, обов’язки міністра будуть покладені на першого заступника голови Міністерства аграрної політики Тараса Висоцького. Також видання стверджує, що найімовірнішою кандидатурою на посаду нового міністра нібито буде народний депутат, голова аграрного комітету Микола Сольський.

Романа Лещенка було призначено на посаду міністра аграрної політики Верховною Радою 17 грудня 2020 року. За його кандидатуру в залі парламенту знайшлося 242 голоси. Одразу після голосування Роман Лещенко склав присягу з трибуни Верховної Ради.

У листопаді 2021 року на Лещенка було скоєно замах, ві відвернений українським силовикам. Організаторами замаху стали громадянка України та американець, а мотивом злочину став конфлікт через гроші, які нібито Лещенко винен був американцю.