Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Представник Росії в ООН заявив, що РФ може використати ядерну зброю

Представник Росії в ООН заявив, що РФ може використати ядерну зброю
Фото: ЕНДРЮ КЕЛЛІ/REUTERS

Кремль може використовувати ядерну зброю, якщо її спровокує НАТО. Про це перший заступник постпреду Росії в ООН Дмитро Полянський заявив під час розмови із журналістом Sky News.

- Якщо Росію провокує НАТО, якщо Росію атакує НАТО, то чому б і ні. Ми – ядерна держава. Не можна загрожувати Росії та намагатися втручатися (у її справи – Ред.). "Коли маєте справу з ядерною державою, звичайно, ви повинні прораховувати всі можливі наслідки своєї поведінки", - сказав постпред Росії в ООН.

Журналіст продовжив розмову, згадавши про вину російських збройних сил у військових злочинах в Україні. Подолянський відповів уже звичним фейком російської влади про те, що загрози мирним жителям немає

- Я не думаю, що ми робимо військові злочини в Україні… Ти дивишся відео, ти дивишся безліч відео, які вважаються фейковими новинами. Ти віриш в одне, я вірю в інше, – наголосив Подолянський.

Побачивши фотографії зруйнованого Маріуполя, перший зампостпред Росії в ООН відмовився визнати відповідальність Росії. Він заявив, що Україна атакує власні будинки та мирних жителів.

Війна в Україні триває 29-й день. Окупанти тимчасово взяли контроль за деякими містами, серед яких Херсон. Його мешканці щодня виходять на мирні мітинги, заявляючи, що "Херсон – це Україна". Щоб розігнати мітингувальників,РФ вдається до терору.