29 вересня
Завантажити ще

Єрмак розповів, на які результати від переговорів із Росією очікує Україна

Єрмак розповів, на які результати від переговорів із Росією очікує Україна
Фото: President.gov.ua

Українська влада розраховує, що в ході переговорів з Росією сторонам вдасться досягти домовленостей, які передбачатимуть припинення війни, а також виведення військ із нашої країни. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак під час відеозустрічі у Королівському інституті міжнародних справ Chatham House, повідомляється на сайті глави держави.

Наводимо текст заяви Андрія Єрмака:

"Я сподіваюся, що ці домовленості передусім передбачатимуть припинення вогню, бомбардувань, вихід російських військ на територію 23 лютого 2022 року, а також розпочнуться консультації та розмови з інших питань щодо повернення наших територій, повернення повного контролю української влади до територій міжнародного.

Ми дуже хочемо, щоб ця війна закінчилася якнайшвидше. Закінчилася домовленостями лише на користь нашої країни. Тим, що ми здобули, а не втратили. Тим, що ми насамперед отримали нову систему безпеки. Нема більше часу чекати, думати. Немає більше часу зволікати із цим рішенням.

Ми готові говорити про будь-які питання, ми готові зустрічатися і ці питання потрібно вирішувати. Не треба заплющувати очі. І питання Донбасу, і питання Криму, і, насамперед, питання припинення війни та виходу російських військ з української території. Все це має бути предметом розмови. Насамперед, розмови між президентом України та президентом Росії.

Триває потужна робота, в якій беруть участь, зокрема наші партнери. Тому, безумовно, переговори та домовленості найкоротший шлях до припинення війни”.