Завантажити ще

Володимир Зеленський: У планах РФ Україна як проміжок. Щоб піди далі на Європу

Володимир Зеленський: У планах РФ Україна як проміжок. Щоб піди далі на Європу
Фото: кадр з відео facebook.com/zelenskiy.official

До планів президента Росії Володимира Путіна входить захопити не лише Україну, а й країни Балтії. А також встановити контроль над іншими країнами Європи, як це свого часу робив Радянський Союз. Тому на переговорах російська сторона спеціально висуває такі вимоги, щоб Україна від них відмовилася, розповів президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю громадським мовникам, яке 21 березня показали в ефірі українських телеканалів.

- Це означає, що таки він (Путін – ред.) і не збирався закінчувати цю війну, що в його планах Україна – це як проміжок до того результату, про який він говорив, щоби піти далі на Європу. Насамперед балтійські країни – ті країни, які входили до Радянського Союзу, а також інші країни, в яких була радянська армія, де Радянський Союз впливав, - зазначив Зеленський, якого цитує ТСН.

Президент України наголосив, що говорив про це з партнерами та канцлерами Німеччини Шольцем. Він додав, що провал переговорів щодо завершення війни Росії проти України означатиме, що у Москви і не було бажання завершувати бойові дії, а у глобальних планах – захоплення Європи.

- Я сказав, що якщо проваляться наші з ним переговори, то це точно говоритиме, що він не випадково ставить такі умови, від яких Україна має відмовитися. Це такий капкан - поставити такі умови, щоб ми не змогли погодитися для того, щоб потім сказати: "Так, я ж пішов, адже вони просто не захотіли миру", - підкреслив президент України.

Він також зазначив, що Україну не беруть до НАТО, бо бояться Росію. А також те, що у світлі останніх подій світ «вже змінився» і політики вже бояться своїх людей, бояться соціальної відповідальності».