4 липня
Завантажити ще

На Черкащині дозволили продавати алкоголь, але лише у денний час

На Черкащині дозволили продавати алкоголь, але лише у денний час

Влада Черкаської області скасувала заборону на продаж алкогольних напоїв під час воєнного стану в країні. Наразі підприємства можуть продавати спиртне, але з певними обмеженнями. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Ігор Табурець у своєму Телеграм-каналі.

- Починаючи з 21 березня, на Черкащині заборонено продаж алкоголю лише з 20.00 до 8.00. Решта часу – дозволено. Це рішення продиктоване виключно економікою. Воно прийняте для забезпечення стабільної роботи підприємств галузі, збільшення надходжень до бюджету від сплати податків та зменшення частки продажу нелегальної продукції, – повідомив чиновник.

Як зазначив Табурець, командирів військових частин та інших військових формувань місцева влада зобов'язала вжити всіх заходів для недопущення вживання алкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов'язаними та резервістами.

Також відбиратимуться на потреби ЗСУ автомобілі, за кермом яких опиняться п'яні водії. Законодавство України дозволяє під час воєнного стану в країні вилучати особисте майно громадян для потреб української армії.