9 червня
Завантажити ще

Хакери Anonymous дали компаніям 48 годин, щоб припинити роботу в РФ

Хакери Anonymous дали компаніям 48 годин, щоб припинити роботу в РФ

Група хакерів Anonymous заявила, що компанії, які не покинуть територію Росії, стануть її мішенню. Про це повідомляється у Твіттері групи.

"Ми закликаємо всі компанії, які продовжують працювати в Росії, сплачуючи податки до бюджету злочинного кремлівського режиму: йдіть із Росії!" - вказано в заяві хакерів.

Як зазначено у повідомленні, група пропонує компаніям на роздуми 48 годин, після чого приступить до кібератак.

"Ми даємо вам 48 годин на роздуми та виведення коштів з Росії, інакше ви станете нашою мішенню!" - зазначено у повідомленні.

Хакерське угруповання Anonymous підтримує Україну від початку вторгнення Росії. Раніше хакери зламали низку сайтів російських держструктур, серед яких - Міноборони країни, а всі дані з сайтів "злили" у мережу. Пізніше учасники гурту зламали низку російських топових телеканалів і безперервно крутили на них кліп із віршем Діми Монатика.

Також Anonymous опублікувала звернення до російського лідера Володимира Путіна, у якому вимагала його відставки. В іншому випадку хакери погрожували запустили "спеціальну операцію", в ході якої опублікують інформацію, що приховувалася роками, яка нібито стане для Путіна "нищівним ударом".