21 червня
Завантажити ще

Зеленський підписав укази про єдину інформаційну політику в умовах війни

Зеленський підписав укази про єдину інформаційну політику в умовах війни
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав укази №151 та №152 щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану та нейтралізації загроз інформаційній безпеці держави. Про це повідомляє сайт президента.

Згідно з указом №152 для реалізації єдиної інформаційної політики проводиться об'єднання всіх загальнонаціональних телеканалів, програмне наповнення яких складається з інформаційних та/або інформаційно-аналітичних передач на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому інформаційному марафоні "Єдині новини #UАразом".

Указ №151 передбачає особливий режим для компанії "Зенбуд" (національна цифрова телемережа) та включення її на час воєнного стану до Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

Крім того, адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення спільно з компанією "Зеонбуд" необхідно забезпечити:

  • постійне функціонування об'єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійну трансляцію телевізійних каналів у МХ – 1, -2, -3, -5;
  • цілодобовий моніторинг ефірної мережі, обладнання головної станції мультиплексування, супутникових та наземних каналів;
  • резервування супутникових каналів доставки програм та обладнання головної станції мультиплексування;
  • резервну доставку телеканалів у цифрові передавачі із залученням альтернативного оператора супутникового зв'язку.

Раніше Зеленський заявив про зупинення діяльності ОПЗЖ та інших партій, які мали зв'язки з Росією. Рішення ухвалив РНБО.