Завантажити ще

Залужний звернувся до деяких політиків: Не принижуйте наших захисників своїми «експертними оцінками»

Залужний звернувся до деяких політиків: Не принижуйте наших захисників своїми «експертними оцінками»
Фото: facebook.com/CinCAFU

Політики, незалежно від партійного кольору, повинні підтримувати українських військових, а не влаштовувати «експертні» баталії, як краще воювати або запускати чутки, що країну готують до «здавання». Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

- Хочу звернутися до політиків, які, перебуваючи в тилових містах, розповідають про «зраду» і роблять «оцінки» оперативної обстановки. Своїми безвідповідальними заявами, на зразок, противник щось нібито без проблем взяв або що нібито готується здача країни, ви ображаєте наших воїнів, - написав Валерій Залужний.

Він наголосив, що сили оборони героїчно протистоять противнику, якого називали другою армією у світі.

- Ми зупинили противника на всіх напрямках. Ми завдали їм таких втрат, яких вони ніколи не бачили і не могли уявити. Про це знають всі українці. Про це знає світ, – додав Валерій Залужний.

Головнокомандувач зазначив, що триває 24-а доба нашого опору повномасштабної агресії з боку Росії. І такий потужний опір став можливим завдяки національній єдності, «нашій підготовці та мотивації».

– Тож, я звертаюся до вас: не принижуйте наших захисників своїми «експертними оцінками». Це ж не ви зараз на першій лінії оборони. І не ваші діти. Кожен повинен займатися своєю справою. Ми захищаємо Україну. Ви дбаєте про її розвиток і не заважаєте нам. Охочих боронити країну запрошую до лав Збройних Сил. Закликаю - не розколюйте державу! – наголосив Валерій Залужний.

Такий заклик головнокомандувача підтримав і голова Офісу президента Андрій Єрмак.

- Я вже казав, що рекомендую диванним експертам, які сидять у тилових містах, а деякі навіть втекли за кордон, краще йти на передову, замість того, щоб розколювати суспільство і шукати «зраду» в діях влади та армії. Ці тилові експерти та їхні покровителі, які дуже хочуть погратися в політику, не зробили нічого, окрім порожніх слів та спроб внести розкол. Думаю, не варто пояснювати, хто найбільше сьогодні зацікавлений у внутрішньому розколі в українському суспільстві. Війна триває, ворог зупинений і ніхто не піде на здачу національних інтересів України. Нам потрібна перемога і відбудова України після неї. І перемога точно буде, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Єрмак.