Завантажити ще

Головний український прикордонник Дейнеко передав білоруському "колезі" 30 срібняків за зраду

Головний український прикордонник Дейнеко передав білоруському

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко приготував для голови Державного прикордонного комітету Білорусі Анатолія Лаппо "30 срібняків" - покладений Іуді гонорар за його зраду. Про це 19 березня повідомляє пресслужба ДПСУ на своїй сторінці у фейсбуці, демонструючи відповідне відео.

Підполковник ДПСУ звернувся до посла Білорусі в Україні Ігоря Сокола та намагався вручити йому мішечок з монетами – "30 срібняками", як доручив Дейнеко.

– Рашисти здійснюють відкриту криваву агресію проти України з території Білорусі. Як відомо, тридцять срібників – плата за зраду, - сказав він.

Посол відмовився брати гроші, відвернувся і пішов із незадоволеним виглядом. На слова прикордонника: "Це наказ" він відповів: "Це наказ вам".

Раніше, у перші дні війни, Дейнеко вже надсилав Лаппо офіційний лист із перерахуванням гріхів білоруської сторони, яка допустила переміщення через кордон Білорусі російських військ. Замість традиційної для документів формули ввічливості "З повагою" наприкінці листа було написано "Зі зневагою!", крім того, Дейнеко написав: "Будьте ви прокляті, тварюки!".

Два дні тому на особистій сторінці Дейнека з'явився і через пів години зник пост про те, що росіяни під Харковом підступно та цинічно вбили українських прикордонників, і за це голова ДПСУ обіцяв помститися вбивцям до кінця своїх днів. Дейнеко заявив, що його сторінка була зламана - росіяни самі розмістили цей фейковий пост і відразу "розігнали" його по соцмережах.