1 жовтня
Завантажити ще

Генштаб ЗСУ: 130 військових Росії відмовилися воювати проти України

Генштаб ЗСУ: 130 військових Росії відмовилися воювати проти України
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Россі я планує перекинути на територію України деякі підрозділи зі складу 102 військової бази у Вірменії, але військові почали масово відмовлятися воювати проти нашої країни. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

- підтверджуються факти відмови окремих військовослужбовців Російської Федерації від участі у бойових діях, що з низьким рівнем морально-психологічного стану російських окупантів після зіткнень із силами оборони. Так, у пункті постійної дислокації 20-ї мотострілецької дивізії 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу, близько 130 військовослужбовців відмовилися від участі у бойових діях, - заявили у відомстві.

Як зазначили в Генштабі, особовий склад противника деморалізований, також серед них почастішали випадки суїциду та самоскалічення.

- Через відсутність позитивних результатів та нездатність виконати поставлені завдання планується усунення від виконання службових обов'язків командира 45-ї окремої бригади спеціального призначення повітрянодесантних військ збройних сил Росії полковника Вадима Панькова. Його звинувачують у невиконанні бойового завдання на аеродромі Гостомелю, – зазначено у повідомленні.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тоді президент РФ Володимир Путін оголосив про початок "спецоперації" у нашій країні, після чого в Україну вторглися війська РФ та почали бомбардувати регіони країни. Українські захисники стали на захист рідної землі та народу. Внаслідок боїв вже знищено сотні військової техніки ворога та загинули тисячі російських солдатів.