Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 лютого
Завантажити ще

Ірина Верещук: На сьогодні узгоджено 9 гуманітарних коридорів

Ірина Верещук: На сьогодні узгоджено 9 гуманітарних коридорів
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

На 17 березня Україна погодила 9 гуманітарних маршрутів у трьох областях. Про це сьогодні під час ранкового звернення заявила віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук.

Донецька область

Коридор Маріуполь - Запоріжжя.

- Звернулися за погодженням цього маршруту та плануємо відправити автобуси із Запоріжжя до Бердянська для того, щоб забрати людей з Маріуполя. Також запустимо за маршрутом цистерну з паливом для заправки приватних авто, відзначила Верещук.

Київська область

Бородянка- Житомир

Село Шевченкове – Бровари

– Планується гуманітарна допомога у вигляді продуктів та медикаментів у міста Гостомель, Буча, села Семиполки, Марківці, Опанасів, – пояснила віцепрем'єр-міністр.

Харківська область

Надаватиметься гуманітарна допомога з Харкова до Вовчанська.

- Продовжуємо напрацювання гуманітарних маршрутів та зі звільнення захоплених у полон цивільних. Мера Дніпрорудного Євгена Матвєєва, голову райради Мелітополя Сергія Прийму, селищного голову Іванкова Тетяну Свириденко, заступника керівника Щастинської міськадміністрації Володимира Тюріна, секретаря Скадовської міськради Юрія Палюха та рятувальника Олексія Данченка, - додала Ірина Верещук.

Вона також зазначила, що з сьогоднішнього дня в Україні створено Національне інформаційне бюро відповідно до Женевської конвенції щодо поводження з військовополоненими.

Війна в Україні триває 22-й день. Протягом останніх двох днів із Маріуполя вдалося виїхати людям на 6500 приватних авто. Автобуси до розбомбленого міста окупанти РФ так і не пустили.