Завантажити ще

Жителі Білорусі повідомляють про вибухи у низці міст, влада каже - навчання

Жителі Білорусі повідомляють про вибухи у низці міст, влада каже - навчання
Фото: t.me/Рогачук

У Білорусі прогриміли потужні вибухи у низці міст. Місцеві жителі скаржаться, що раніше ніколи таких хлопків не чули. Про це пише Телеграм-канал " Наша Ніва ".

- Барановичі повідомляють, що щойно у місті прогриміло два вибухи. Аналогічна інформація надходить із Лунінця. Потужні вибухи також пролунали у Століні, Слуцьку та інших містах, - зазначено у повідомленні.

Жителі Парохонського агромістечка в Пінському районі заявили, що вибухи прогриміли з інтервалом у 2 хвилини, а вдалині в небі були видні два об'єкти, що падають, - з Парогонська в бік кордону з Україною, в бік агромістечка Невель.

– Моя мама живе у Столинському районі. Щойно дзвонив, почув гучний вибух близько 23.00. Літаки летять, - пише одна із мешканців Білорусі.

Тим часом, голова Брестського міського виконавчого комітету Олександр Рогачук поспішив заспокоїти білорусів, заявивши, що в країні проходять бойові навчання.

– Протягом дня до міськвиконкому надходять дзвінки від мешканців міста, які стурбовані шумом близької канонади. Поспішаю заспокоїти городян. За інформацією військового комісара Брестської області полковника Олега Коновалова, жодних надзвичайних подій не відбувається, повідомив чиновник у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, наразі військовослужбовці 111-ї артилерійської бригади виконують планові завдання у рамках польового виходу на полігон "Брестський". Одночасно 38-а бригада 16 та 17 березня проводить планові стрільби з гармат Д-30 калібром 122 мм. Також Рогачук попередив місцевих мешканців, що подібні стрілянини заплановані на 16, 18, 23, 24 та 29 березня.

Новини по темі: Вибух вчення Білорусь