Завантажити ще

Мера Мелітополя Івана Федорова обміняли на 9 російських строковиків

Мера Мелітополя Івана Федорова обміняли на 9 російських строковиків
Фото: Скриншот з відео

Мера Мелітополя Івана Федорова вдалося звільнити з ворожого полону за дев'ять російських окупантів. Ними виявилися солдати-строковики, присутність яких у нашій країні Москва заперечує. Про це заявила в ефірі телемарафону речник голови Офісу президента Дарія Зарівна.

- Івана Федорова було звільнено з російського полону. За нього Росія отримала 9 своїх полонених солдатів 2002-2003 років народження. Це фактично діти. Строковики, яких, за словами Міноборони Росії, немає, - заявила Зарівна.

За її словами, наразі українська сторона має низку питань щодо утримання Федорова в полоні. Відомо, що упродовж п'яти днів російські окупанти намагалися схилити мелітопольського градоначальника до співпраці, але той відмовлявся.

Про викрадення мера Мелітополя Івана Федорова стало відомо 11 березня. Російські окупанти "призначили" нового, так званого, "градоначальника", яким виявилася місцева депутатка від ОПЗЖ Галина Данильченко. Того ж дня вона закликала своїх колег до держзради. Тоді мешканці Мелітополя вийшли з протестами, вимагаючи звільнити їхнього мера. З такою самою вимогою виступив президент Володимир Зеленський.

16 березня заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що Федорова вдалося звільнити. Подробиць чиновник не розкрив, але уточнив, що мера Мелітополя звільнили з полону окупантів у ході спецоперації.