Завантажити ще

Арестович: Росії поки що не вдалося перекинути найманців із Сирії та ошметки підрозділів з Далекого Сходу

Арестович: Росії поки що не вдалося перекинути найманців із Сирії та ошметки підрозділів з Далекого Сходу
Фото: facebook.com/president.gov.ua/videos

Спроби перекинути в Україну найманців із Сирії та Лівії Росії поки що не вдалися. Про це вранці у середу, 16 березня, на своєму брифінгу заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

- Спроби перекинути своїх найманців із Сирії та Лівії, ошметки своїх підрозділів з Далекого Сходу поки що їм не вдаються. Тобто у них немає резервів як за нашою оцінкою, так і за оцінкою провідних західних фахівців, - сказав він.

Арестович додав, що загальна ситуація у найбільш гарячих точках України протягом доби не змінилася, “Російська Федерація витратила свої ресурси”. Основні її зусилля зосереджені у районі зони ООС. 15 березня противник зазнав втрат у напрямі Ізюма і Миколаєва, оскільки "в'язне в тактичних боях". Крім того, вчора Збройні Сили України провели на окремих дільницях тактичний контрнаступ, який покращив ситуацію.

15 березня Олексій Арестович сказав в ефірі українських телеканалів, що Росії не вдається набрати найманців у Сирії та Лівії, оскільки у цих країнах не припинено громадянську війну.

13 березня Міністерство оборони України повідомило, що Росія відкрила 14 центрів вербування найманців у Сирії на територіях, підконтрольних режиму Башара Асада. Іноземним найманцям платитимуть від 300 до 600 доларів на місяць. Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що ЗС РФ перекидають частину "миротворчого" контингенту з Нагірного Карабаху і залучає найманців із Сербії.

5 березня СБУ повідомила, що один із льотчиків збитого над Черніговом російського штурмовика Су-34 – це Олександр Красносельцев. Він брав участь у російських бомбардуваннях Сирії.