Завантажити ще

Нардеп Рабінович про обшуки у членів "ОПЗЖ": На нашу партію відкрито справжнє "полювання на відьом"

Нардеп Рабінович про обшуки у членів

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – за життя" Вадим Рабінович відреагував на інформацію про обшуки у нього та його однопартійців. Політик заявив, що члени політичної сили "безпідставно зазнали репресій". Про це він написав у своєму Фейсбуці.

"На нашу партію наразі чиниться величезний тиск за нашу принципову позицію та ідеологію. По суті, було відкрито справжнє "полювання на відьом": абсолютно безпідставно зазнають репресій багато членів "ОПЗЖ", віддаються накази вигадувати кримінальні звинувачення проти наших депутатів та активістів по всій країні", - написав Рабинович.

За його словами, незважаючи на ситуацію, що склалася, нардепи залишаються патріотами України, продовжують відстоювати інтереси людей та їх виборців. Також політик наголосив, що в умовах війни політсила займається наданням допомоги українцям у подоланні наслідків вторгнення Росії до України та гуманітарної катастрофи.

Про те, що у ряду нардепів від партії "ОПЗЖ" ДБР провели обшуки, повідомили ЗМІ 15 березня. У мережі писали, що ці особи нібито намагалися залишити територію України. За даними журналістів, йдеться про Вадима Рабіновича, Віктора Чорного та Олега Волошина і нібито у них під час обшуків силовики вилучили гроші, зброю та боєприпаси.