Завантажити ще

Кубраков: Британський міністр транспорту Шеппс готовий прийняти українських біженців у себе вдома

Кубраков: Британський міністр транспорту Шеппс готовий прийняти українських біженців у себе вдома

Міністр транспорту Великобританії Ґрант Шеппс, який підтримав введення транспортних санкцій проти Росії, разом зі своєю сімʼєю висловив готовність прийняти у власному домі українських біженців. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков у фейсбуці.

За словами Кубракова, завдяки проукраїнській позиції Шеппса вдалося протягом двох тижнів створити антиросійську транспорту коаліцію.

«У питанні санкцій та ізоляції Росії, зокрема, закритті морських портів для російських суден й обмеженні торгових операцій, лідерство та ініціатива Великобританії та особисто пана Шеппса є вирішальними», – підкреслив він.

Також міністр відзначив прагнення британського колеги допомогти українським біженцям. Зокрема, родина Шеппсів зареєструвалася у відповідній державній програмі, завдяки якій евакуйовані українці зможуть знайти прихисток.

«Міністр вже подав відповідну заявку до державної програми «Homes for Ukraine». Програма дозволяє прихистити у власному будинку евакуйованих українців, зокрема тих, які не мають родичів у Великобританії», – заявив Кубраков.

Очільник Мінінфраструктури подякував Шеппсу за його позицію та підкреслив підтримку усього народу Великобританії по відношенню до України.

«Наразі Великобританія та увесь цивілізований світ з Україною, нас підтримують. Ми обов'язково переможемо, відбудуємо країну і повернемо наших громадян у їх рідні міста та помешкання», – резюмував Кубраков.